Titulní strana (Aktuálně)
Sortiment
BARVY
TMELY
SPREJE
PLNIČE
OCHRANA KAROSÉRIÍ
LAKY
POMOCNÝ MATERIÁL
Ceník
O firmě (Kontakt)
AUTOLAKOVNA
Kde nás najdete


TOPlist
 
 

RUBBER PROTEX - Prostředek k ochraně podvozku

Prostředek vyroben na bázi fenolových pojidel a plnících materiálů, určených k ochraně podvozků automobilů před korozními a erosními vlivy prostředí. Výrobek je možné aplikovat stříkací pistolí určenou pro husté materiály nebo roztírat štětcem. Výrobek je nepřelakovatelný.

 

ANTIGRAVITEX - Prostředek k ochraně karosérie

Prostředek je vyroben na bázi pryskyřic vinyl kaučukových, určených k zabezpečení vrchních dílů karosérie. Po zaschnutí hmota zachovává elastičnost, je odolná proti štěrku, kamínkům a atmosférickým vlivům. Rovněž je vhodný na ochranu podvozku. Je přelakovatelný. Prodáván je ve třech odstínech: černý, šedý, bílý.

 

ML - Antikorozní prostředek

Prostředek určený k ochraně dutin automobilů před korozí. Zároveň je určen i pro stroje a průmyslové zařízení ( prahy, sloupky, atd..). ML je ochrana proti všem druhům koroze. Má penetrační účinky, vytlačuje vodu a vlhkost, nepoškozuje lak.

 

PU UK - Polyuretanová těsnící hmota

Prostředek určený k utěsnění svárů nebo k ochraně spojů dílů karosérie. Vyznačuje se dobrou přilnavostí na holý plech i na lakované díly, může být přelakován akrylovou barvou. Po zaschnutí se vyznačuje velkou elastičností a je odolný atmosférickým vlivům. Nanáší se vytlačovací pistolí. Je vyroben v barvě bílé, šedé, černé.

 

 

UK - Těsnící hmota

Prostředek určený k ochraně spojů a svárů karosérie. Po zaschnutí se vyznačuje velkou elastičností, je odolný proti nárazům kamínků a čelí atmosférickým vlivům. Uzpůsobený je k natírání štětcem. Je přelakovatelný.